SADARBÎBA!

Sadarbības partneri

SADARBÎBAS PARTNERI

AmFurnitūra
AttēlsR
Blum
Decoriga
Gamma Fittings
intar-sija
Kates Plates
LATekss
lagnoLL
Remmers
SB un Partneri
Būvcentrs.lv

ATSAUKSMES

Satish Jassal, Director of Satish Jassal Architects

Oskars Gavars of Wooprint Ltd, was the joinery company for our project at 1A Maryland Road completed in 2015. The project is know as the Haringey Brick House and can be would on our website www.satishjassal.co.uk should you like to see pictures of the completed work. As you will see there were a number of bespoke joinery items produced for the house, and I can recommend Oskars for all joinery work. Please feel free to contact me if you require a verbal reference.

Satish Jassal
Satish Jassal
Satish Jassal
Satish Jassal
Satish Jassal

Viesturs Vucāns

Izmantojam Skrīveru galdniecības pakalpojumus ikreiz, kad nepieciešami izstrādājumi no koka. Kopā radīti vairāki dizainiski interesanti logi un durvis. Oskars ir cilvēks, kam varam uzticēties gan termiņu, gan cenas, gan kvalitātes ziņā.

Viesturs Vucāns
Viesturs Vucāns
Viesturs Vucāns
Viesturs Vucāns
Viesturs Vucāns

Rita Bērziņa, salona “Skaistuma aģentūra” līdzīpašniece

Skrīveru galdniecībā tapa durvis mūsu salonam un skaistās mēbeles atpūtas telpai. Paldies Oskaram par atsaucību un mūsu ideju realizēšanu. Mēs esam apmierināti ar galdnieku paveikto darbu, mūsu klienti izbauda patīkamo vidi mūsu telpās.

Rita Bērziņa
Rita Bērziņa
Rita Bērziņa
Rita Bērziņa
Rita Bērziņa

Gunita Pētersone, Rīgas 208. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja

Skrīveru galdniecība ir izgatavojusi un restaurējusi vairākas lietas mūsu bērnudārzam: skapīšus, galdiņus, u.c. Kopā vienmēr tika meklēts risinājums, lai bērniem domātā mēbelīte, būtu bērnam droša, videi draudzīga un finansiāli ekonomiska.Darbus galdnieki paveica profesionāli, noteiktajos termiņos un kvalitatīvi. Īpašs paldies Oskaram par atsaucību un nestandarta produkta- lielo koka lāpstu putras maisīšanai izgatavošanu bērnudarza virtuvei.

Aelita un Juris Batņas no “Lielzemenēm”

Jau četrus gadus atpakaļ uzcēlām pirts skolu, kurai logus izgatavoja un iekonstruēja guļbūvē Skríveru galdniecíba. Šogad nodevām vēl vienu ēku, kur bez šaubīšanās logus pasūtījām pie viņiem. Kvalitāte, serviss, augsta līmeņa apkalpošana, Šie vārdi bez liekulības ir sakāmi par šo darbu. Pats Oskars ir ļoti uzticams biznesmens, kas atbildīgi dara darbu un ļoti profesionāli sniedz konsultācijas un pats svarīgākais iekļaujas laikā un solīto izpilda. Ar prieku iesakam ik vienam pasūtīt logus šeit un jā, cena- Cena ir ļoti draudzīga, kad veicām cenas aptauju par skolas ēku, tad šie koka logi bija lētāki par dažu labo plastikātu logu piedāvājumu. Paldies, Oskaras un viņa komandai par mūsu ēku logiem un durvīm, kas ir ļoti izskatīgi, ekoloģiski, kvalitatīvi un kalpo brīnišķīgi. Paldies, Oskar, Tu varētu mācīti citiem kā jākomunicē un jāapkalpo ar klientiem.Super!!!! Iesakām!

Aelita un Juris Batņas
Aelita un Juris Batņas
Aelita un Juris Batņas
Aelita un Juris Batņas
Aelita un Juris Batņas